Дата і місце проведення Назва заходу і коротка характеристика
Січень - липень 2018 р. Стратегія розвитку міста Харкова до 2020 року

Найголовнішою метою Стратегії є: забезпечення надійності функціонування тісно пов'язаної інфраструктури (транспортної, інженерної, рекреаційної, комунальної). Створення комфортного міського середовища, що забезпечує формування сучасного вигляду Харкова як регіонального центру, як міста зручного і безпечного для роботи та відпочинку. А також підвищення якості життя жителів і гостей міста.

Дата: 21.01.2018 -26.01.2018 р.Місце: Амстердам Візит в Нідерланди «Харків – Амстердам»

Метою візиту є проведення ряду зустрічей з представниками муніципалітету міста Амстердам на теми комплексного розвитку системи підтримки інноваційних проектів, питання брендингу, іміджу, просування інноваційних проектів і системи в цілому, вивчення досвіду створення Амстердамського стартап-центру та програм підтримки інноваційних проектів, визначення можливих шляхів співпраці та знайомство з представниками нідерландських компаній – потенційних інвесторів.

Дата: 02.02.2018 -05.02.2018 р.Місце: м. Київ Офіційний візит до Києва

Офіційна зустріч з метою обговорення та узгодження питань подальшої співпраці Української Асоціації підприємств легкої промисловості «УКРЛЕГПРОМ» з Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Дата: 29 марта 2018 р.Місце: м. Харків, вул. Конторська, 5; Харківська Школа Архітектури Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів «Start Fashion»

Метою події є надання стартової площадки для молодих дизайнерів Start Fashion у яких є можливість показати свій талант і вийти на всеукраїнський рівень впізнаваності. Допомога дизайнерам в реалізації прогресивних і креативних ідей, ознайомлення широкої громадськості спеціалістів, преси c оригінальними і якісними ідеями, встановлення взаємовигідних контактів та партнерства дизайнерів з підприємствами-виробниками легкої і текстильної промисловості, підтримка учасників на всіх етапах становлення.

Дата: 29.03.2018-31.03.2018 р.Місце: м. Харків, вул. Конторська, 5; Харківська Школа Архітектури Kharkiv Fashion

Метою події є презентація Харкова як модної столиці Східної України, просування харківських дизайнерів, організація площадки для комунікації і спілкування дизайнерів, представників текстильної промисловості Харкова та України в цілому з іноземними виробниками тканини і фурнітури, представниками інших профільних підприємств, байерами, потенційними інвесторами.

Дата: 18.03.2018 -13.06.2018 р.
Місце: м. Харків вул. Тобольська, 46,ЄКЦ «Бейт-Дан»
Школа грантрайтинга «Open Grants School»

Одна з цілей школи створити максимально комфортні умови для реалізації сміливих інноваційних проектів, які сприяють підвищенню іміджевої привабливості міста. Програма включає 2 організаційних і 10 практичних занять по грантрайтингу і управління проектами, включаючи семінари- тренінги, персональні завдання, робота над кейсами і консультації з експертами, а також краш-тест проектних заявок, підготовлених випускниками в якості підсумкового завдання. Експерти і спікери «Open Grants School» –фахівці високого рівня, відомі не тільки в місті Харкові, а й за кордоном. Навчання в школі безкоштовне.

Дата: 2 травня 2018 р.Місце: територія Арт-заводу «Механіка» Харківський турнір з комп'ютерної гри Dota2

Мета заходу: популяризація кіберспорту в Харкові. Проведення такого заходу дозволяє: - об'єднати всіх хто захоплюється кіберспортом в єдиний напрямок; - акумулювати підприємства, виробництва які тісно пов'язані з кіберспортом; - змінити ставлення осіб старшого віку до кіберспорту в кращу сторону; - в майбутньому створити в Харкові федерацію і професійні команди, що дозволить підготуватися до проведення турніру світового масштабу в місті Харкові.

Дата: 04-06 травня 2018 р.Місце: м. Харків, пл. Свободи Автофестиваль з технічних видів спорту і позашляхових змагань RFC

Метою заходу є: - організація культурно-спортивного відпочинку; - популяризація та підняття рівня автоспорту в м. Харків; - пропаганда активного дозвілля та здорового способу життя; - збереження спортивних традицій автоспорту в Харкові; - підвищення спортивної майстерності учасників; - залучення підростаючого покоління до автоспорту та активного виду відпочинку.

Харків'яни і гості фестивалю можуть відвідати виставку ретро автомобілів, насолодитися дрифт-шоу, мото-шоу, картинг-шоу, а також провести тест-драйв.

Дата: 04.04.2018 - 18.05.2018 р.Місце: м. Харків Конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів

Мета проекту – надати можливість ініціативним та ефективним громадським організаціям реалізувати яскраві проекти спрямовані на підвищення іміджу м. Харків.

Дата: 24.05.2018 - 27.05.2018 р.Місце: м. Харків, пл. Cвободи Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman»

Організація якісного дозвілля харків'ян. Популяризація харчової промисловості міста Харкова в Україні, серед харків'ян і гостей міста. Створення передумов для організації кластера харчової промисловості.

Дата: 6 липня 2018 р.Місце: м. Харків, пляжно-розважальний парк «Акважур» Фестиваль флористики і ремесел «Ivana Kupala Fest 2018»

Мета фестивалю – популяризація та відродження слов'янських традицій серед жителів і гостей міста Харків, надання можливості презентувати талановитим харків'янам свою творчість та майстер-класи на ярмарку, а гостям фестивалю – долучитися до української культури.

Дата: 11.06.2018 -15.06.2018 р.Місце: м. Львів Візит до міста Львова

Зустріч з представниками Львівської міської ради з метою обміну досвідом роботи з інвестиційної та іміджевої діяльності для подальшої співпраці.

Дата: 20 червня 2018 р.Місце: м. Харків, хаб соціальної активності «Студія 42» Круглий стіл «Легка промисловість Харкова. Розвиток через колаборації»

«Мета круглого столу – об'єднання представників індустрії для вирішення актуальних питань, спільне створення проектів для розвитку легкої промисловості регіону»

Дата: 18 - 22 липня 2018 р.Місце: м. Ліворно, Італія Робочий візит на Міжнародний Фестиваль Моди «International Fashion Festival – Italy Edition 2018»

Обмін досвідом та подальша співпраця в галузі легкої промисловості, а також залучення дизайнерів до участі в Kharkiv Fashion Business Days 2018.

Дата: 03 серпня 2018 р.Місце: м. Харків, Каразінська бізнес школа, вул. Мироносицька, 1 Тренінг-практикум «Битва за легпром!» – управлінські поєдинки для представників легкої промисловості

Управлінський поєдинок – це інтелектуальна гра. У публічному єдиноборстві дві людини намагаються довести свою перевагу один перед одним. Учасники поєдинку протягом обмеженого часу ведуть діалог, приводом для якого є будь-яка проблемна управлінська ситуація. Оволодіти методикою управлінської боротьби – значить стати переможцем у відстоюванні своїх інтересів і досягненні цілей. Конфліктні ситуації створені на базі реальних кейсів експертів легкої промисловості.

Дата: 22-26 серпня 2018 р.Місце: м. Харків, ХНАТОБ, вул. Сумська, 25 День професій – фотовиставка працівників міського господарства

Метою проекту є підвищення іміджу і престижу професії працівників комунальних підприємств міста Харкова, формування поваги до професії людей, які своєю щоденною працею роблять Харків чистим, затишним і комфортним. Фотопроект дозволяє найглибше відчути позитивні зміни у місті, познайомитися з досягненнями у відродженні та облаштуванні місць масового відпочинку жителів міста Харків.

Дата: 12 вересня 2018 р.Місце: м. Харків, Каразінські бізнес школа, вул. Мироносицька, 1 Тренінг-практикум «Битва за легпром!» – управлінські поєдинки для представників легкої промисловості

Управлінські поєдинки є одним з найбільш ефективних інструментів підготовки персоналу до успішного ведення переговорів. Управлінські поєдинки – це сучасна ефективна технологія підготовки менеджерів відділів продажів. Управлінські поєдинки – це інструмент, що дозволяє розвивати навик ведення переговорів, навик аргументації, психологічної стійкості.

Дата: 16 - 18 вересня 2018 р.Місце: місто Алмати, Республіка Казахстан Робочий візит на Міжнародну виставку моди «Central Asia Fashion» в місто Алмати, Республіка Казахстан

Просування проекту Kharkiv Fashion, обмін досвідом, взаємодія з асоціаціями для подальшої співпраці, залучення дизайнерів, спікерів, торгово-промислових палат для участі у проекті Kharkiv Fashion.

Дата: 22-23 вересня 2018 р.Місце: м. Харків, пляжно-розважальний парк «Акважур» «Food Fest Gastroman Autumn»

Популяризація харчової промисловості міста Харкова в Україні, активного проведення часу серед харків'ян і гостей міста. Родзинка осіннього сезону – інтерактивний майданчик Харківського державного університету харчування та торгівлі, на якому представлена презентація зразків харчової продукції, отриманих із застосуванням інноваційних способів капсулювання та гранулювання; асортимент оздоровчих хлібобулочних і кондитерських виробів з підвищеним вмістом фізіологічно функціональних інгредієнтів; продукція м'ясних виробництв; батончики підвищеної харчової цінності для армії України.

Дата: 11-13 жовтня 2018 р.Місце: м. Харків, Арт-завод «МЕХАНІКА» Інша Земля Kharkiv Fashion Business Days

Kharkiv Fashion Business Days 2018 – це покази українських, зарубіжних дизайнерів і виробників одягу, Fashion Business Forum, бізнес-зустрічі та круглі столи з українськими і закордонними представниками легкої промисловості, майстер-класи експертів fashion індустрії, Design Market вітчизняних і зарубіжних виробників одягу. BUSINESS FORUM – це спеціалізований захід, спрямований на розвиток fashion-бізнесу в Україні. З кожним роком з'являється все більше нових можливостей для розвитку малого і середнього бізнесу напрямки fashion.

Дата: 22.11.2018 р.Місце: Бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська 84А Ярмарок стартапів

Метою заходу є презентація інноваційних винаходів і стартапів міста Харкова перед потенційними вітчизняними та іноземними інвесторами та поліпшення інноваційного клімату міста Харкова.

Дата: 23.11.2018 р.Місце: Бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вул. Пушкінська 84А Інноваційний форум міста Харкова

Метою заходу є презентація інноваційних можливостей міста Харкова, розробка плану роботи в інноваційній сфері на наступний рік.

лютий - листопад 2018 р. Організація і проведення ряду бізнес зустрічей та круглих столів представників харківського бізнесу із зарубіжними колегами. Проведення двосторонніх зустрічей представників бізнесу міста Харкова із зарубіжними колегами з метою подальшого встановлення співпраці.
протягом 2018 р. «Навігатор інвестора. Харків». Ведення інтернет-ресурсу. Організація перекладів, розміщення статей, текстів, технічний супровід ресурсів.